Hakkımızda

Hakkımızda

Temelleri 2006 yılına kadar uzanan İnanç Balcı Hukuk Bürosu, idealist ve azimli bir hukukçu olan Avukat İnanç BALCI tarafından kurulmuştur.

Bir süre için çalışmalarını Alsancak semtinde sürdüren büromuz uzun zamandan bu yana personeliyle birlikte örgütlü bir hukuk bürosu olarak bu günkü adresinde çalışmalarını sürdürmektedir. Büromuz İzmir Adliyesi'ne çok yakın elverişli konumu ve yeterli uzman personeliyle ve yetiştirmekle gurur duyduğu stajyer avukatlarıyla, hukukun hemen her dalında ulusal ve uluslararası alanda hizmet vermeye devam etmektedir. İnanç Balcı Hukuk Bürosu, güven bilgi ilgi ve sevgi olmak üzere dört ana ilke üzerinde inşa edilmiştir.Bu çerçevede; Avukatlık mesleğinin temelinin güvene dayandığını asla unutmadan müvekkillerine şeffaf ve hesap verilebilir şekilde hizmet sunar.Müvekkiller iş ve işlemlerin başlaması ile, dilediği anda yapılan o iş ve harcamaya dair makbuz,vb. belgelerini görebilir ve bir örnek alabilirler.

Daha da ötesi ,işin hemen başında ,ilgili dosya numaraları müvekkile bildirilir ve adliyede de yapılan iş işlem ve ödemeleri yerinde takip edebilmesine olanak sağlanır.Büromuz herkesin parasının arkasını aramasının en tabi hakkı olduğunu bilir ve buna saygılı şekilde hizmet sunar. Yine güven ilkemiz gereği,büromuzun kurucusu ve personeli,müvekkilinin bilgisi ve onayı dışında karşı karşıya olduğu kişi ve kurumlarla hiçbir münasebete girmez.Bedeli ne olursa olsun müvekkilinin yanında ve hizmetindedir.Görevini ifa ederken vakıf olduğu kişisel ve ticari sırları özenle saklar.Bu konularda müvekkilin talep etmesi durumunda kendilerine yazılı ve imzalı teminat da verilir. Ek olarak ,ofisimiz müvekillerinin hem maddi hem de manevi olarak kendini güvende ve rahat hissetmesini sağlamak için gerekli her türlü uygulamayı kabul ve taahüt eder.Zira kendisi adil olmayan ve davranmayan bir avukatın,müvekkili adına adalet araması beklenemez.